صنایعی که ما در آن نقش داریم

 • Wet cement coming out of a machine

  ساخت و ساز

  بیش از 10 سال است که پیمانکاران برای تنظیم مقرون به صرفه فرم ستون ها به فرم های الیاف اعتماد کرده اند.

 • Film stretched over a rolling machine

  صنایع چاپ و بسته بندی

  هسته های طراحی شده برای پیچیدن و باز کردن فیلم ها ، فویل ها یا سایر محصولات مشابه

 • Multiple rolls of toilet paper

  دستمال حوله ای و دستمال توالت

  ما عملکرد بهینه شده ای با درجه کاغذ سفارشی و نمونه کارهای بزرگ و چند لایه را ارائه می دهیم

 • Dozens of spools of thread, of various colors, sitting together

  منسوجات

  ارائه بوبین های با کیفیت و خدمات با ارزش بالا برای بیش از 10 سال به صنعت نساجی

 • Rolls of tape wrapped around cardboard tubes

  نوار چسب و برچسب

  هسته های با کارایی بالا را برای تولیدکنندگان متقاضی نوار چسب و برچسب طراحی کرده ایم.

تولید کاغذ و مقوا

مجموعه کاملی از محصولات و خدمات با کیفیت متناسب با نیازهای دقیق چاپ از لوله مقوایی در صنایع کاغذ سازی و مقواسازی برای رول کردن کاغذ و یا مقوا استفاده میشود.لوله مقوایی جهت مصرف در کارخانه های تولید کاغذ و مقوا تولید میشود

 • Film

  صنایع چاپ و بسته بندی

  امروزه به بسته بندی اهمیت بیشتری نسبت به گذشته داده میشود،چراکه بسته بندی مناسب محصول و اهمیت به زیبایی آن،در جذب مشتری و میزان فروش آن محصول تاثیر زیادی دارد. لوله مقوایی یا بوبین در صنعت بسته بندی کاربرد فراوانی دارد.امروزه برای بسته بندی انواع محصولات غذایی خشک ، بهداشتی – آرایشی ، صنعتی ، الکترونیکی ، پزشکی و … از قوطی های مقوایی استوانه ای شکل استفاده میشود. شرکت درپایپ زمینه تولید لوله مقوایی برای صنایع مختلف از جمله صنعت چاپ و بسته بندی فعالیت میکند.قوطی های مقوایی تولید شده توسط این شرکت از استحکام و مقاومت فوق العاده بالایی برخوردار بوده و در سایزها ، ابعاد و ضخامت های مختلف جهت بسته بندی مواد غذایی ، داروهای گیاهی و غیره مطابق با سلیقه مشتری ایجاد میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از قیمت لوله کر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید

 • دوک کاغذی

  دوک کاغذی

  در برخی از صنایع مانند صنعت نساجی محصول نهایی باید بصورت رول به بازار عرضه شود.برای این منظور از دوک کاغذی یا مقوایی استوانه ای شکل استفاده میشود. لوله های مقوایی بسته به کاربردشان در سایزها و اندازه های مختلف با استحکام و ضخامت متفاوتی تولید میشوند که صاحبان مشاغل متناسب با نیاز خود آنها را انتخاب کرده و از مزایا آنها بهره مند میشوند. لوله مقوایی در صنایع نساجی و ریسندگی ، چاپ و بسته بندی ، صنایع نایلون و چرم مصنوعی ، کارخانه های کاغذ سازی ، کارخانه های تولید دستمال کاغذی بهداشتی ، کارخانه های تولید سفره های یکبار مصرف و … استفاده میشود. لوله مقوایی یکی از محصولات شرکت پویا طاب میهن است. تمام محصولات این شرکت با کیفیتی عالی تولید شده و با قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سایر رقبا در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار میگیرد. این شرکت با داشتن سالها تجربه و با استفاده از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه‌ها ، توانایی تولید لوله مقوایی در سایزها و ضخامت‌های متفاوت ، مطابق با سفارش مشتری را داشته و محصولات خود را در اسرع وقت در اختیار متقاضیان خود قرار میدهد. جهت اطلاع از قیمت و سفارش این محصول با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 • خط تولید کاغذ و مقوا

  خط تولید کاغذ و مقوا

  از لوله مقوایی در صنایع کاغذ سازی و مقواسازی برای رول کردن کاغذ و یا مقوا استفاده میشود.لوله مقوایی جهت مصرف در کارخانه های تولید کاغذ و مقوا معمولا با قطر داخلی ۱۰۱/۶ میلی متر تولید میشود. شرکت پویاطاب میهن در زمینه تولید لوله های مقوایی در شهر اصفهان فعالیت میکند.این شرکت هم اکنون از تامین کنندگان اصلی لوله مقوایی برای کارخانه های کاغذسازی و مقواسازی میباشد که شما عزیزان جهت ارتباط با این شرکت و اطلاع از قیمت ها میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 • صنایع بشکه سازی و فولاد

  صنایع بشکه سازی و فولاد

  تولید انواع لوله های مقوایی با قطر داخلی بالا، جهت صنایع بشکه سازی و فولاد و غیره لوله های مقوایی صنعتی ما در درجه اول به عنوان هسته های مقوایی برای استفاده به عنوان مراکز حلقه برای مواد مانند کاغذ ، فیلم ، منسوجات و لاستیک استفاده می شود. اما همچنین از آنها به عنوان مراکز تقسیم ، هسته های بازتولید ، هسته های نواری و برچسب و هسته ها و لوله های عمومی استفاده می شود. کاربرد خاص دیگر برای لوله های مقوایی توسط پیمانکاران و صنایع ساختمانی است که از لوله های مقوایی بزرگ ، سنگین و بسیار بادوام ، برای شکل گیری ستون بتنی استفاده می کنند. تمام لوله های مقوایی به جای نمای بیرونی با ابعاد داخلی آنها اندازه گیری و تعریف می شوند ، و گرچه می توانند بسیار متفاوت باشند ، طول اکثر لوله ها برای اطمینان از یکپارچگی ساختاری بیش از ۴۸ اینچ نیست. محصول نهایی از ماندگاری بیشتری برخوردار است و در رطوبت یا در شرایطی که تحت تأثیر عناصر آب و هوا قرار دارد ، شکل خود را بهتر نگه می دارد. این ها ویژگی های مهمی هستند ، به خصوص برای ذخیره سازی و یا حمل محصولاتی که علاوه بر آسیب به طور منظم در ترانزیت ، توسط عناصر رطوبت یا هوا می توانند آسیب ببینند یا خراب شوند.

 • صنایع نایلون و چرم مصنوعی

  صنایع نایلون و چرم مصنوعی

  لوله های مقوایی میتوانند استفاده گوناگونی در صنعت داشته باشند.یکی از موارد کاربرد لوله مقوایی در صنعت نایلون است.در صنعت نایلون برای دربرگرفتن بسیاری از محصولات نظیر نوار چسب ، سلفون و… از لوله مقوایی استفاده میشود.امروزه در صنعت چرم سازی هم از لوله مقوایی استفاده میشود. چرم مصنوعی پس از تولید به صورت رول بسته بندی می شود و از این جهت لوله مقوایی برای رول کردن چرم مصنوعی مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت درپایپ توانایی تولید انواع لوله کاغذی جهت استفاده در صنعت نایلون و چرم مصنوعی را داشته و توانسته بهترین محصول را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

لوله کاغذی

لوله کاغذی با عناوین مختلفی مانند دوک کاغذی, لوله کاغذی و .. شناخته می شود. تنها تفاوت لوله با دوک در طول و قطر دهانه آن هاست.لوله های کاغذی با طول و دهانه ای با قطر کم را دوک کاغذی می گویند و چنان چه قطر دهانه افزایش داشته باشدو در ابعاد بزرگ مانند ۴۰۰,۵۰۰میلی متر تولید شود به آن بشکه مقوایی می گویند که موارد مصرف بسیاری دارد مانند صنایع پوستر سازی بشکه های مقوایی در دومدل مختلف یافت می شود:۱-داخل بشکه که با بستن انتهای بشکه مورد استفاده در صنایع مختلف قرار می گیرد.مانند پوستر سازها که پوستر ها را داخل این لوله قرار می دهند یا در صنایع بسته بندی, نوار های پرده و محصولات صنعتی که ضربه پذیرندو برای حفاظت داخل این شبکه قرار می گیرند. ۲-استفاده بیرونی از بشکه ها که بیشتر در صنایع و در ورق های آهنی دیده می شود.هم چنین ورق های آلومینیوم و گالوانیزه را تنها در این بشکه ها می توان پیچید.

تولید در ابعاد مختلف از دهانه 20 میلیمتر تا دهانه 500 میلیمتر و از ضخامت 1 میلیمتر تا ضخامت 20 میلیمتر و از طول 3 سانت تا طول 15 متر

مقاومت و پایداری بالا با کمک فناوری های پیشرفته در تولید

تولید لوله های مقوایی باکیفیت جهت استفاده در صنایع مختلف کاغذ سازی ، بسته بندی و چاپ، تولید نایلون ، تولید نخ ، چرم و نساجی

تست کنترل کیفیت و مقاومت

دستگاه تست خردکن شعاعی این مجموعه با شبیه سازی فشارهای اعمال شده در طی فرآیندهای پیچیدن محصولاتی مانند برچسب های چاپ پلاستیکی و منسوجات و.. مقاومت شعاعی لوله های مقوایی تولید شده را اندازه گیری می کند.

Radial Crush

جهت دریافت مشاوره و خرید محصولات با ما تماس بگیرید

تماس با ما